İşlem yapılıyor, lütfen bekleyiniz!..

Türkçe

Hakkımızda

Sektörde faaliyetine 1990 yılında alüminyum doğrama ve panjur aksesuarları satışı ile başlayan firmamız; gelişen ve sürekli yenilenen çağa ayak uydurarak ilerleyen yıllarda imalat faaliyetlerine adım atmıştır.

Firmamız 1990 ve 1991 yılları arasında alüminyum doğrama ve panjur aksesuar satışını devam ettirirken 1991 yılında banyo ve wc havalandırma menfezleri ve kapı-pencere sineklik sistemleri üretimine başlayarak Bursa'da sektörünün öncüsü olmuştur.1996 yılında aksesuar satışını bırakarak imalat alanında faaliyetini yoğunlaştırmıştır.1991 yılında havalandırma ve sineklik sistemleri, 1992 yılında duşkabin ve akordeon kapı ile başlayan üretim ve satış faaliyetlerimiz; bugün ürünlerimizin sürekli geliştirilmesi, yenilenmesi ve ürün portföyüne yeni ürünler katılması suretiyle devam etmektedir.

Yıllardan beri süregelen faaliyetlerimizde firmamız için önemli olan unsur, ürünlerini zamanında, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatla müşterilerine sunmak ve bu ürünleri sunarken de müşterileriyle sıcak bir dost ilişkisi kurmak olmuştur.

Sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, gücünü; kendisine inanmış yüzlerce kişiden oluşan bir müşteri portföyünden almaktadır. Bu güvene layık olmaya çalışan firmamız kendisini yenileyerek ürün portföyünü genişletmeye devam edecektir.